Naš brand

HRVATSKA JUNETINA

Brand Hrvatska junetina svakim danom sve se više širi. U lancu uzgoja i prodaje već je više od stotinu proizvođača, distributera, mesnica, trgovačkih lanaca, hotela i restorana.

 

 

Udruga za tov i uzgoj junadi | U organizaciji Večernjeg lista i Agrobiza predstavnici naše Udruge bili su gosti Okruglog stola na temu Meso hrvatskih farmi
Baby Beef, Udruga za tov i uzgoj junadi
Hrvatska junetina, Baby beef, beef
708
post-template-default,single,single-post,postid-708,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_menu_slide_from_right,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

U organizaciji Večernjeg lista i Agrobiza predstavnici naše Udruge bili su gosti Okruglog stola na temu Meso hrvatskih farmi

U organizaciji Večernjeg lista i Agrobiza predstavnici naše Udruge bili su gosti Okruglog stola na temu Meso hrvatskih farmi. Okruglom stolu prisustvovali su i tovljači svinja, predstavnik proizvođača mesa peradi, te ravnatelj HPA. Na portalu Agrobiza možete pročitati sve o Okruglom stolu. Link https://agrobiz.vecernji.hr/meso-hrvatskih-farmi